INFORMACJA O ZAMKNIĘCIU REKRUTACJI

Informujemy, że rekrutacja do zadania „Być bliżej – wsparcie asystenckie osób z niepełnosprawnościami – mieszkańców Jeleniej Góry” – w związku          z wyczerpaniem liczby dostępnych miejsc – została – NA CHWILĘ OBECNĄ – zamknięta. Złożono 46 ofert, z czego Komisja Rekrutacyjna, rekomendowała do udziału w zadaniu – 26 osób dorosłych i 3. dzieci.

Uczestnicy zadania i ich asystenci zostali powiadomieni telefonicznie o zakwalifikowaniu się do zadania i konieczności wzięcia udziału w spotkaniu – rozmowie diagnozującej w miejscu zamieszkania Uczestnika. Informujemy również, iż niektórzy z Państwa nie podali nam propozycji terminu spotkania i wobec tego nieskontaktowanie się z Biurem zadania do dnia 03.06.2022 r. do godziny 12.00 będzie potraktowane jako rezygnacja z udziału w zadaniu.

Rekrutacja do zadania :
„Być bliżej - wsparcie asystenckie osób z niepełnosprawnościami mieszkańców Jeleniej Góry” .

Uprzejmie informujemy, że w dniu 19 maja 2022 r. o godz. 9:00 rozpoczynamy pierwszą rekrutację do zadania: „Być bliżej - wsparcie asystenckie osób z niepełnosprawnościami - mieszkańców Jeleniej Góry”.

Głównym celem zadania jest wprowadzenie usług asystencji osobistej jako formy ogólnodostępnego wsparcia w wykonywaniu codziennych czynności oraz funkcjonowaniu w życiu społecznym, której adresatami są:

1) dzieci do 16. roku życia z orzeczeniem o niepełnosprawności łącznie ze wskazaniami: konieczności stałej lub długotrwałej opieki lub pomocy innej osoby w związku ze znacznie ograniczoną możliwością samodzielnej egzystencji oraz konieczności stałego współudziału na co dzień opiekuna dziecka w procesie jego leczenia, rehabilitacji i edukacji oraz:

2) osoby niepełnosprawne posiadających orzeczenie:
a) o stopniu znacznym,
b) o stopniu umiarkowanym,
c) traktowane na równi do wymienionych w lit. a i b.
W ramach zadania planuje się wprowadzić usługi asystenta osobistego dla osób z niepełnosprawnościami w łącznej liczbie               nie mniejszej niż 24 osoby ( w tym co najmniej 3 dzieci).

Dokumenty rekrutacyjne można składać do dnia 24 maja 2022r. do godz. 12:00
– osobiście
w biurze Fundacji Karkonoskie Centrum Rozwoju (ul. Wiejska 29, 58-506 Jelenia Góra                                              wtorek, czwartek 9:00-12:00 i 16:00-17:00)
– mailowo
(skan wypełnionej i podpisanej Karty zgłoszenia do Programu wraz z wymaganymi załącznikami) na adres: koordynator.fundacja.kcr@gmail.com – w tytule maila proszę wpisać: „rekrutacja asystent Urząd Miasta JG”.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego:

• tel.: 783 376 867

Prosimy dzwonić tylko w wyżej wymienionych dniach i godzinach, wówczas do Państwa dyspozycji będą dyżurujący doradcy         i odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania czy wątpliwości.

Dokumenty rekrutacyjne do pobrania:

Pozostałe dokumenty w ramach zadania: