wyjazdy wypoczynkowe

wczasy wypoczynkowo-rehabilitacyjne dla seniorów

Turnusy wypoczynkowe :

Ze względu na duże zainteresowanie ofertą wyjazdów do nadmorskich ośrodków wczasowych,

Fundacja Karkonoskie Centrum Rozwoju – pragnie poinformować o planowanych, kolejnych wyjazdach na wczasy wypoczynkowo-rehabilitacyjne dla seniorów. Planowany termin wyjazdów to wrzesień 2022 roku, przewidziana jest ilość miejsc dla 50 osób.

Lista ośrodków oraz dalsze szczegóły, dotyczące zaplanowanych turnusów wypoczynkowo-rehabilitacyjnych ukażą się w drugiej połowie grudnia 2021 roku (prosimy o śledzenie informacji, będą one na bieżąco aktualizowane).

starszy pan z rowerem na plaży
Grupa seniorów obserwuje nadmorski pejzaż
Odtwórz film na temat Grupa seniorów obserwuje nadmorski pejzaż

wyjątkowy wypoczynek

Tak jak w latach poprzednich, Fundacja Karkonoskie Centrum Rozwoju, planuje wyjazdy do dwóch zaprzyjaźnionych ośrodków wczasowych, gdzie seniorzy będą mieli do dyspozycji:

starszy pan w kapeluszu, siedzi na ławce i patrzy na morze.