OGŁASZAMY I ETAP REKRUTACJI NA TRENINGI ZASTĘPOWANIA AGRESJI (TZA)

Szanowni Państwo, zapraszamy chętnych do udziału w organizowanych przez Fundację Treningach Zastępowania Agresji (TZA). Uczestnikami mogą być dzieci w wieku 5-10 lat zamieszkałe w Jeleniej Górze lub w sąsiadujących miejscowościach posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.

TZA jest metodą terapeutyczną i obejmuje cykl zajęć składający się z:

– Treningu Umiejętności Społecznych (TUS)

– Treningu Kontrolowania Złości

Treningi obejmują cykl 32. godzin zajęć. Pierwsze zajęcia planowane są na połowę września    i będą trwały do grudnia 2022r.

Rodzice/opiekunowie chętni do udziału ich dzieci w treningach proszeni są o przesłanie skanu orzeczenia o niepełnosprawności dziecka drogą mailową na adres: monikazak.fundacja.kcr@gmail.com w terminie 17.08-22.08.2022r. Prosimy również  o przesłanie w treści maila klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Karkonoskie Centrum Rozwoju, z siedzibą przy ul. Wiejska 29, 58-500 Jelenia Góra,  danych osobowych mojego dziecka, zawartych w orzeczeniu o niepełnosprawności złożonych  w procesie rekrutacji na TZA”.

W tytule maila prosimy o wpisanie „rekrutacja TZA”.

Dalszej kwalifikacji dzieci do udziału w treningach i do danej grupy terapeutycznej dokonywać będzie psycholog w trakcie wywiadu diagnozującego, który to wywiad stanowił będzie kolejny etap rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, iż w dalszym etapie rekrutacji skontaktujemy się z wybranymi osobami. Więcej informacji udzielamy tylko drogą e-mailową, prosimy nie telefonować.

Zapraszamy do udziału!