JAK MOŻESZ OKAZAĆ WSPARCIE DLA FUNDACJI?

WYBIERZ sposób

Jak możesz wesprzeć działanie naszej Fundacji ?

FaniMani – zakupy w internecie

Jeżeli robisz zakupy w internecie, nieważne czy są to buty, elektronika, kosmetyki czy książki, możesz nas bezpłatnie wspierać.

Z każdego Twojego zakupu średnio 2,5% jego wartości trafi do naszej organizacji, jeśli zaczniesz korzystać z serwisu FaniMani.pl. Ty nic nie dopłacasz.

Pomagaj nam bezpłatnie przy okazji codziennych zakupów online. Możesz skorzystać z oferty ponad 1300 sklepów, a także przy okazji zamawiania jedzenia online czy rezerwacji noclegów.

Darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem. To proste i bezpieczne rozwiązanie.

1. Zarejestruj się w FaniMani.pl FaniMani.pl

Jeśli zarejestrujesz się z tego linku i zrobisz zakupy przez FaniMani, otrzymamy dodatkowe 5 zł.

2. Na komputerze: dodaj rozszerzenie “Przypominajka FaniMani” do przeglądarki Przypominajka FaniMani

To proste i bezpieczne rozszerzenie, który automatycznie wskaże partnerów FaniMani, a darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem.

Z Przypominajką nigdy nie zapomnisz o pomaganiu nam. Wejdź na nasz profil na FaniMani, aby zainstalować Przypominajkę.

Dodatkowo – gdy już założysz konto i będziesz mieć Przypominajkę – wejdź na fanimani.pl/podaruj1zl i zaloguj się, a my otrzymamy 1 zł darowizny.

3. Na telefonie: pobierz Aplikację FaniMani (Google Play, AppStore)

Możesz nam pomagać także z telefonem w dłoni. Zainstaluj aplikację i korzystaj z oferty ponad 1300 partnerów FaniMani, robiąc zakupy i przekazując nam darowiznę. W aplikacji w prosty sposób sprawdzisz również swoje ostatnie darowizny.

Dziękujemy za Twoją pomoc!

• Wpłać darowiznę

Przekazując dowolną kwotę na rzecz Fundacji Karkonoskie Centrum Rozwoju, pomagasz dbać o naszych podopiecznych.

Każda złotówka ma siłę milionów. Nawet najmniejsza kwota może pomóc nam w niesieniu pomocy dorosłym osobom niepełnosprawnym, osobom starszym.

Realizujemy również wiele innych projektów i zadań na rzecz osób chorych i niepełnosprawnych z terenu powiatu jeleniogórskiego.

Wesprzyj nas, wpłacając dowolną kwotę na konto fundacji.

Bądźmy razem.

• Zostań wolontariuszem

Dołącz do naszych wolontariuszy i razem zmieniajmy świat osób niepełnosprawnych na lepszy i piękniejszy!

Fundacja Karkonoskie Centrum Rozwoju, nie mogłaby istnieć bez wsparcia i zaangażowania wolontariuszy. Nasi wolontariusze niosą pomoc indywidualną osobom niepełnosprawnym oraz naszym podopiecznym, wspierają wszelkie działania i akcje fundacji oraz realizują własne projekty.

Wolontariuszem może być każdy, bez względu na wiek, wykształcenie czy miejsce zamieszkania.

Zbiórka na Facebooku

• Utwórz zbiórkę pieniędzy na Facebooku i zachęć znajomych do wspólnego pomagania naszym podopiecznym

Pomaganie nigdy nie było prostsze – wsparcia potrzebującym można udzielić za pośrednictwem Facebooka.

Zakładając zbiórkę możecie zaprosić przyjaciół i rodzinę do wspólnego pomagania. Pieniądze ze zbiórki zostaną przekazane na nasze cele statutowe, czyli pomoc dorosłym osobom niepełnosprawnym oraz osobom starszym. Zebrane środki trafią w całości na oficjalne konto naszej fundacji.

Założenie zbiórki to kilka prostych kroków:

1) Zajrzyj na nasz fanpage:

Facebook – Fundacja Karkonoskie Centrum Rozwoju

2) Wejdź w zakładkę „Zbiórki pieniędzy” i naciśnij „Utwórz”

3) Określ ile pieniędzy chcesz zebrać i w jakim czasie

4) Nazwij zbiórkę i wyjaśnij znajomym, dlaczego zbierasz właśnie na ten cel