Drodzy Państwo!!!

Mamy zaszczyt przedstawić Wam naszą najnowszą ofertę rekreacyjno-wypoczynkową przygotowaną dla osób należących do wszystkich grup wiekowych.

Zadbaliśmy o to, żeby tegoroczna oferta była bardziej interesująca i urozmaicona niż w latach poprzednich wzbogacając ją zarówno o większą ilość propozycji wypoczynku nad pięknym Morzem Bałtyckim, ale również o propozycję spędzenia świąt Wielkanocnych w urokliwym Świeradowie Zdroju.

W celu zapoznania się ze szczegółami mogą Państwo odwiedzić nas w biurze przy ul. Wiejskiej 29 w Jeleniej Górze, skontaktować się telefonicznie dzwoniąc na numery telefonu podane poniżej oraz napisać do nas na maila fundacja.kcr@gmail.com.

Ekipa Fundacji KCR