CENTRUM TERAPII I WSPARCIA DLA DZIECI i MŁODZIEŻY

ze spektrum autyzmu i innymi sprzężonymi z nim

niepełnosprawnościami

Nasza placówka jest miejscem, gdzie rodzice/opiekunowie dzieci ze spektrum autyzmu i innymi sprzężonymi z nim niepełnosprawnościami mogą uzyskać rzetelne informacje na temat spektrum, odpowiedniej terapii oraz skonsultować się ze specjalistą a w razie potrzeb i możliwości, włączyć dziecko w dostępne u nas programy terapeutyczne i wspomaganie rozwoju.

Obejmujemy  pomocą psychologiczno-pedagogiczną dzieci z autyzmem oraz ich rodziny, m.in. poprzez poradnictwo, konsultacje, warsztaty, grupę wsparcia. Współpracujemy ze specjalistami z długoletnim doświadczeniem.
Funkcjonujemy dzięki wsparciu darczyńców oraz dotacji ze środków publicznych

Osoby zainteresowane prosimy o wstępny kontakt
e-mail: monikazak.fundacja.kcr@gmail.com lub tel. 783376867 (jeśli nie odbieramy, to znaczy, że jesteśmy zajęci – prosimy o sms, skontaktujemy się z Państwem)

Więcej informacji na naszym Facebooku
Informacja dla Rodziców na temat udziału w zadaniu „Centrum Terapii i Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży ze spektrum autyzmu i innymi sprzężonymi z nim niepełnosprawnościami:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.